ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК – ЦЕ ПРОФЕСІЯ, ЯКА МАЄ ВЕЛИКИЙ ПОПИТ СЕРЕД РОБОТОДАВЦІВ В УСЬОМУ СВІТІ

Краснокутський відділ Богодухівської філії  Харківського обласного центру зайнятості інформує, що 27 лютого 2023 року розпочинає роботу кваліфікаційний центр ДНЗ «ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПТО ДСЗ», акредитований рішенням Національного агентства кваліфікацій від 25 листопада 2022 року, про що внесено запис до Реєстру кваліфікацій за № 17 від 25 листопада 2022 року.

Кваліфікаційний центр буде здійснювати присвоєння та/або підтвердження професійної кваліфікації «Електрогазозварник», оцінювання і визнання результатів навчання осіб, здобутих шляхом неформальної або інформальної освіти, визнання в Україні цієї професійної кваліфікації, здобутої в інших країнах. (Довідка: неформальне професійне навчання – це набуття працівниками професійних знань, умінь і навичок, не регламентоване місцем набуття, строком та формою навчання.)

Оцінювання і визнання результатів навчання осіб триватиме три дні: у перший день комісією з оцінювання здійснюється анкетування та тестування з професійно-теоретичної підготовки; у другий та третій день – проводяться 6 практичних пробних кваліфікаційних робіт за професійними компетентностями:

«Ручне дугове зварювання плавким електродом ММА»

«Напівавтоматичне зварювання у середовищі захисних газів MIG-MAG»

«Аргонодугове зварювання неплавким електродом TIG»

«Газове зварювання»

«Газове різання»

«Різання металів за допомогою електродугового різання».

За результатами оцінювання кваліфікаційним центром буде здійснюватись присвоєння та/або підтвердження не тільки повної професійної кваліфікації «Електрогазозварник», але і окремих часткових професійних кваліфікацій, які є складовими повної та з яких успішно виконані пробні кваліфікаційні роботи.

Кваліфікаційним центром буде видаватися сертифікат встановленого зразка про присвоєння та/або підтвердження професійної кваліфікації «Електрогазозварник».

Детальна інформація щодо порядку подання документів, процедури анкетування оцінювання, графіку роботи комісії з оцінювання результатів навчання осіб, здобутих шляхом неформальної або інформальної освіти з професії «Електрогазозварник» розміщена на веб-сайті Центру за адресою: www.profcenter.odessa.ua, в розділі «Кваліфікаційний центр».

Контактна особа – Бєлайчук Людмила Федорівна, методист.

Телефон: (048) 705-44-24.

Також можна звертатися за консультацією до Краснокутського відділу Богодухівської філії ХОЦЗ за адресою: смт Краснокутськ, вул. Охтирська, 1.