Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності

На виконання рішення Краснокутської селищної ради Х сесії VІІІ скликання від 14.07.2021 року № 1476-VІІІ «Про затвердження положення про порядок продажу земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, які перебувають у власності громадян, фізичних та  юридичних осіб на території Краснокутської селищної територіальної громади», рішення Краснокутської селищної ради Х сесії VІІІ скликання від 14.07.2021 року № 1477-VІІІ «Про затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності» Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення оголошує конкурс на відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Найменування об’єкта оцінки: земельна ділянка.

Місцезнаходження об’єкта оцінки:_Богодухівський р-н, Краснокутська селищна рада, с. Пархомівка, вул. Садова, 26

Кадастровий номер:  6323585501:01:001:0025

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ціни продажу земельної ділянки комунальної власності

Замовник та платник послуги з виконання робіт з експертної грошової оцінки: Краснокутська селищна рада

Кількість земельних ділянок: 1 (одна).

Розмір земельної ділянки, га: 0,0830

Цільове призначення земельної ділянки: 01.01 Землі сільськогосподарсь-кого призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, для обслуговування нежитлових будівель.

Правовий режим земельної ділянки: комунальна власність.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки: 31907 грн 14 коп (тридцять одна тисяча дев’ятсот сім грн. 14 коп.)

Очікувана вартість послуги з виконання робіт з експертної грошової оцінки, грн:_5000

Дата оцінки:_______


          Підставою для виконання оцінки суб’єктом оціночної діяльності є договір про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, укладений з переможцем конкурсу.

Конкурс відбудеться 10 березня 2023 року о 14 год. у приміщенні Краснокутської селищної ради за адресою смт. Краснокутськ, вул. Охтирська, 1, мала зала, 3 поверх.

Суб’єкти оціночної діяльності, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні мати ліцензію на проведення землеоціночних робіт і кваліфікаційне свідоцтво оцінювача та подають голові Комісії:

заяву на участь у Конкурсі за формою згідно з додатком до Положення про порядок продажу земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, які перебувають у власності громадян, фізичних та  юридичних осіб на території Краснокутської селищної територіальної громади, затвердженого рішенням Краснокутської селищної ради Х сесії VІІІ скликання від 14.07.2021 року № 1476-VІІІ:

копію установчого документа претендента (для юридичних осіб);

копію паспорта (для претендента – фізичної особи);

копію ліцензії на провадження господарської діяльності щодо проведення землеоціночних робіт;

копії кваліфікаційних свідоцтв оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки земель та підписання звіту, завірені їхніми особистими підписами (у разі залучення);

письмова згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи);

конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт подаються додатково у запечатаному конверті.

Усі документи та копії документів посвідчуються підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою (для юридичних осіб).

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з відміткою «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності» з описом підтверджувальних документів, що містяться в конверті.

Строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки – 20 календарних днів.

Кінцевий строк подання конкурсної документації 06 березня 2023 року.

Місцезнаходження Комісії: смт Краснокутськ, вул. Охтирська, 1, кабінет №26

Контактні телефони: (05756) 3-13-16.