Створено «Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури»

З метою відновлення зруйнованого майна та інфраструктури, шкода та збитки яким завдані бойовими діями, терористичними актами, диверсіями, спричиненими військовою агресією рф проти України, Кабінетом Міністрів України було створено «Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури» (далі – Фонд). 

Порядок використання коштів з рахунка Фонду затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2022 № 879 «Деякі питання фінансування робіт з відновлення зруйнованого майна та інфраструктури» (за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/879-2022-%D0%BF#Text) (далі – Порядок). 

Відповідно до підпункту 6 пункту 4 Порядку, кошти Фонду використовуються для відновлення зруйнованого майна та інфраструктури об’єктів туристичного призначення – готелів, інших об’єктів, які призначені для надання послуг з розміщення, закладів харчування, курортних закладів. 

ВАЖЛИВО! Об’єкти туристичного призначення, які належать фізичним та юридичним особам всіх форм власності та зруйновані (пошкоджені/знищені) внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, які знаходяться на території громади, можуть отримати фінансування з «Фонду відновлення зруйнованого майна та інфраструктури». 

Відповідно до пунктів 3 та 5 Порядку, одержувачами коштів Фонду є центральні органи виконавчої влади, які подають звернення щодо розподілу коштів Фонду. 

З метою формування реєстру пошкоджених об’єктів туристичного призначення та подальшим поданням звернення разом із доданими до них матеріалами щодо ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ ЦІЛЬОВОГО ЗБОРУ КОШТІВ НА КОНКРЕТНИЙ ОБ’ЄКТ ЗРУЙНОВАНОГО МАЙНА, Державне агентство розвитку туризму України просить заповнити google-форму по вже наявним фактам за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSewUzzqsIy6utq-Mxr443l5NnYScw7aYUpjKAvPd34WrzZJvw/viewform

Таку ж саму інформацію прохання заповнити за посиланням https://forms.gle/jgQXm6maCjJRUwAL6 , аби її автоматично було передано до Харківської обласної військової адміністрації, Департаменту культури і туризму та ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму».

Дедлайн подання інформації: до 31.01.2023 включно.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ. 

Прохання автоматично заповнювати форму по кожному новому факту пошкодження або руйнування об’єкта туристичного призначення. А на кожен об’єкт форма заповнюється окремо.

 ___

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю,

колектив ОКЗ “Харківський організаційно-методичний центр туризму”

Наші контакти:

http://tourcenter.kh.ua

https://www.facebook.com/omctur

https://t.me/omctur

https://www.instagram.com/tourcenter.kh.ua

https://www.youtube.com/channel/UC_EH2xa3q5DSMwVoUfIaKvw

+380 (57) 705 35 50 /Туристсько-інформаційний центр/

+380 (57) 705 32 95 /Бухгалтерія/

+380 (57) 780 02 01 /”Гаряча лінія”/