Освітній практикум від Київської школи економіки в Краснокутську

05 січня 2023 року до Краснокутської селищної ради завітали представники KSE Institute – аналітичного центру при Київській школі економіки:

Валентин Гацко – дослідник Центру соціологічних досліджень, аналітик освітнього практикуму від KSE;

Мирослава Савісько – Менеджерка проектів Центру соціологічних досліджень, вивчення децентралізації та регіонального розвитку;

Сергій Замідра – колишній Немішаївський селищний голова, аналітик Київської школи економіки.

Від Краснокутської селищної ради участь у заході взяли секретар ради Валентина ОВЧАРЕНКО, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів – Сергій ЗАЄЦЬ, начальники та спеціалісти відділів селищної ради, працівники комунальних установ.

KSE Institute спеціалізується на аналітиці, консалтингу, дослідженнях, розробляє стратегії та рекомендації щодо підтримки сильної й інноваційної економіки України. Надає консалтингові послуги для державного та приватного сектору та є одним із найбільших Think Tanks в Україні.

Гості з Києва приїхали до громади, щоб провести для працівників селищної ради, установ та організацій Краснокутщини освітній практикум, під час якого познайомилися з учасниками та організували фокус-групу по стратегічному та кризовому плануванню. Також експерти KSE провели інтерв’ювання по проектному плануванню, по роботі з даними.

На підставі зібраної інформації аналітики KSE Institute підготують матрицю-аналіз за 4-ма основними напрямками: стратегічне планування, проєктний менеджмент, робота з даними і комунікації. Аналіз відобразить слабкі і сильні сторони діяльності нашої громади та на його підставі будуть визначені пріоритетні напрямки розвитку Краснокутщини і навчання спеціалістів.