Відбувся звіт поліцейського офіцера громади Ігоря БУЦЬКОГО

23 грудня 2022 року на черговому засіданні виконавчого комітету Краснокутської селищної ради відбувся звіт поліцейського офіцера громади Ігоря БУЦЬКОГО.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» – це черговий крок у реформі Національної поліції, направлений на безпеку та захист населення. Мета проєкту полягає в тому, щоб офіцер поліції постійно знаходився поряд із мешканцями своєї територіальної громади, плідно співпрацював із жителями та орієнтувався на їхні потреби.

Зокрема у звіті йшлося про те, що головне завдання поліцейського офіцера громади – підтримувати постійний контакт з мешканцями Краснокутської громади, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень, планувати спільну роботу та разом працювати над тим, щоб громада вдосконалювалася і ставала безпечнішою.

Територія обслуговування Ігоря Григоровича включає 22 населених пункти Мурафського, Олексіївського та Качалівського старостинських округів (6203 чол.).

Під час доповіді Ігор БУЦЬКИЙ наголосив на тому, що постійно надає всебічну допомогу громадянам, реагує на їхні звернення та вживає відповідних заходів по вирішенню піднятих питань. Здійснює перевірку поведінки та способу життя облікових осіб: тих, що формально підпадають під адміністративний нагляд, які звільнилися з місць позбавлення волі та перебувають під адміністративним наглядом.

На підвідомчій території проводить роботу щодо профілактики правопорушень та злочинів, пов’язаних з пияцтвом, дотриманням правил торгівлі алкогольними напоями, вчинення домашнього насильства, крадіжками, шахрайством, проводить перевірку дотримання правил дозвільної системи.

Офіцер громади налагодив тісну співпраця з працівниками служби у справах дітей та фахівцями із соціальної роботи з питань контролю за виконанням батьками батьківських обов’язків по догляду за дітьми та їх вихованням, дотриманням законних прав дітей.

На постійній основі проводить перевірки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах з метою недопущення вчинення правопорушень відносно дітей та забезпечення нормальних умов проживання.

За звітний період Ігор БУЦЬКИЙ здійснив виїзд на 7 викликів, розглянув 116 матеріалів, розкрив 3 кримінальні правопорушення по нанесенню тілесних ушкоджень, розшукав 3 транспортних засоби, затримав 2 порушників, розшукав 3 зниклих особи, за матеріалами поліцейського офіцера громади внесено 7 відомостей до ЄРДР.

Членами виконкому було одноголосно прийнято рішення визнати роботу офіцера громади протягом 2022 року задовільною (про що прийнято відповідне рішення) та надано деякі рекомендації щодо подальшої діяльності.

У 2023 році в Краснокутський громаді з’являться ще два поліцейських офіцера громади: один обслуговуватиме смт Краснокутськ та прилеглі села, інший – Пархомівський, Каплунівський та Козіївський старостинські округи.