Запрошуємо аграріїв і виробників харчових продуктів до участі у тренінгу з підготовки до виконання вимог щодо безпечності харчової продукції

23 березня 2021 року о 10:00 у дистанційному режимі відбудеться безкоштовний тренінг з підготовки підприємств до державних перевірок та наступного виконання вимог законодавства ЄС, який реалізує ГО «Аналітичний центр Аграрного союзу України» у партнерстві з Торгово-промисловою палатою України за підтримки програми МАТРА Посольства Нідерландів в Україні.

Під час тренінгу керівники та профільні фахівці підприємств аграрного сектору та виробники харчових продуктів отримають інформацію про основні нормативні документи ЄС, які стосуються безпечності харчових продуктів, ознайомляться з тим, яким чином працює сучасна система ринкового контролю та сформують уявлення про те, які норми чинного законодавства України є предметом державних перевірок і як це пов’язано з виконанням вимог міжнародних ринків.

Слухачі отримають «дорожню карту» підготовки свого підприємства до виконання вимог ЄС і до державних перевірок як першого етапу цього процесу. Інтерактивна програма тренінгу дозволить переглядати презентації доповідачів у зручний час і безпосередньо звертатися до текстів нормативних актів України та ЄС.

Тренінг відбудеться на майданчику youtube ТПП України за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCumdL6utYjCDxeW0q4RoIGg/live Бажаючих взяти участь у тренінгу зареєструватися через форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8JWc6aReVCsdIWruBH3OzMaEMokD9ST-_mj3-kUgifPKWvA/viewform