Інформаційний посібник для переселенців

Вітаємо!
Представляємо вам інформаційний посібник для переселенців, що містить детальну інформацію про державні послуги та механізми надання допомоги в умовах карантину та воєнного стану. 
Щоб створити цей документ, юристи Благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» разом з командою IREX у межах програми «Єднання заради дії» проаналізували понад 80 нормативно-правових актів. Посібник складається з 12 розділів. У ньому йдеться про порядок оформлення соціальних виплат, надання публічних послуг і спеціальних статусів, права дітей, виплати пенсіонерам, житлові питання і багато інших актуальних аспектів сьогодення. 
Кому буде корисним цей документ?
Як самим переселенцям, так і представникам громадських організацій чи органів державної влади, що безпосередньо працюють із ВПО — наприклад, фахівцям центрів надання адміністративних послуг або департаментів соціального захисту населення.
Партнерську підтримку в підготовці посібника надали Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерство цифрової трансформації України.
✅ Повну збірку корисної інформації для переселенців можна завантажити за посиланням.
✳️ Також ви можете використовувати в своїй роботі кожен розділ окремо.
✍️ Для того, щоб оцінити корисність цієї розсилки та зафіксувати ваші побажання стосовно наступних листів, ми створили форму зворотного зв’язку. Будемо дуже вдячні, якщо зможете її заповнити.
Форма зворотного зв’язку тут →
Маєте питання? Звертайтесь за адресою via@radnyk.org.
Дякуємо за вашу плідну роботу! Команда БФ «ССС».