Актуальність поняття толерантності за умов воєнного стану в країні

Сьогодні гостро постає питання про обізнаність, усвідомленість підростаючого покоління поняття «толерантність» та толерантного ставлення одне до одного, оточуючих, а особливо до військових із особливими потребами, яких, після введення воєнного стану в Україні, стало дуже багато.

Фахівцем із соціальної роботи Комунального закладу «Краснокутський центр соціальних служб» Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області був проведений виховний захід із вихованцями дитячого будинку сімейного типу на тему «Актуальність поняття толерантності за умов воєнного стану в країні».

Метою заходу було донести до дітей та показати значимість толерантності саме на сьогоднішній день, закріплення знань про поняття «толерантність», «толерантна людина».

Виховна година проводилася в ігровій формі з елементами тренінгової роботи в малих групах. Вихованці дитячого будинку сімейного типу виготовили власноруч свою квітку толерантності, засвоїли нові знання, в ігровій формі розіграли різні ситуації толерантної та негативної поведінки, а потім самостійно зробили висновки про те, як потрібно себе поводити в житті.