Вітання селищного голови Ірини КАРАБУТ з Міжнародним днем студентів

Дорогі юнаки та дівчата!

Від усього серця вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студентів!

Безмежна віра у свої сили, справжнє братерство, невичерпна енергія – ось що об’єднує сьогодні студентську молодь. Бути студентом – престижно та відповідально. У цей час закладаються основи майбутнього, збуваються мрії й надії, а попереду ще ціле життя, повне великих задумів та високих досягнень.

Сучасному молодому поколінню випало жити в непростий період, коли наша держава пробуджується та міцніє. І саме вам належить стати опорою на шляху розвитку й процвітання України. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі в суспільних перетвореннях великою мірою залежить, яким буде наше майбутнє.

Важким випробуванням долі стала війна, неочікувано увірвавшись у кожну родину. Цілком згодна, що навчатися у таких умовах непросто, іноді вкрай важко, однак щиро вірю, що ви вистоєте і з усіма труднощами справитесь на відмінно.

Також сподіваюся, що ви цілком виправдаєте наші надії та станете гідною зміною своїм батькам. І якої б професії ви не навчались, я переконана: незабаром ваш досвід і професіоналізм визначатимуть долю всієї держави.

Бажаю вам любові, радості, щастя та миру. Нехай здійснюються всі ваші найзаповітніші мрії! Успіхів вам у всіх справах та починаннях, віри у себе та впевненості в завтрашньому дні!

З найкращими побажаннями Ірина КАРАБУТ, селищний голова