Вітання Краснокутського селищного голови Ірини КАРАБУТ з 1 вересня

Дорогі школярі, студенти, батьки! Шановні освітяни!

Щиро вітаю вас із початком навчального року та Днем знань!

Свято першого дзвоника завжди хвилююче та урочисте, передусім – для першокласників. Під час захопливої подорожі у країну знань ви зустрінете вірних друзів та мудрих наставників – ваших педагогів.

Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші наставники! Ми завжди залишаємося вашими учнями.

Найщиріші вітання першокурсникам, які свідомим кроком у дорослому житті заклали фундамент свого майбутнього – обрали професію. Викладачі допоможуть набути знання та навички, але досягти помітних результатів дуже складно без постійної роботи над собою, вміння ставити цілі та досягати їх.

Цей навчальний рік розпочинається в складних умовах війни росії проти України. Тому всі мають відповідально дотримуватися вимог сьогодення. Життя й здоров’я дітей передусім.

Дорогі друзі! Наполегливо працюйте над собою, змінюйтесь і змінюйте світ на краще, будуйте плани та успішно реалізовуйте все задумане! Миру вам, злагоди, любові та добра!

Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ