АТ «Харківгаз» розпочинає підготовку до опалювального сезону

Бойові дії на території Харківської області довели наскільки необхідним для життя людей є стабільне функціонування об‘єктів критичної інфраструктури. В населених пунктах, де після обстрілів комунальники повертають послуги, одразу повертається життя.
Попри війну, фахівці Зміївського відділення АТ «Харківгаз» розпочинають підготовку до опалювального сезону. Аби в період холодів люди не залишались без гарячої їжі та тепла.

В рамках підготовки газорозподільної системи до надійної роботи в період холодів будуть обстежені розподільні газопроводи та інші об‘єкти газової інфраструктури, проведені необхідні планові та поточні ремонти.

Три роки тому АТ «Харківгаз» взяло курс на повну заміну радянських і російських технологій в газорозподілі. Ця стратегія виправдала себе зараз, коли Харківська область розпочала відновлення після ворожих руйнувань, а люди мають певну міру хвилювання щодо наступного опалювального сезону.

Наразі газовики роблять все можливе аби газова інфраструктура стабільно працювала, а енергоресурс отримували всі, хто цього потребує. Зробити кілька простих кроків для енергетичної безпеки власного будинку може і кожен мешканець житла:

  • не втручатись самостійно в роботу газових мереж та приладів. Тоді витік газу не спричинить небезпечну, ситуацію.
  • підтримувати у справному стані димові та вентиляційні канали. Так жоден мешканець будинку не постраждає від отруєння чадним газом.
  • при бажанні замінити старий газовий прилад, звертатись до спеціалізованих організацій. Щоб жадане оновлення на кухні приносило не хвилювання, а радість і комфорт.
  • проводити системне технічне обслуговування газопроводів дому. Це впевненість в надійності свого помешкання та безпека близьких людей.

Всі ці нескладні правила є обов’язком власника житла. Але, насамперед, це гарантія безпеки для його родини. Безпеки, яка вкрай необхідна у військовий час.

Замовити технічне обслуговування газопроводів будинку, заміну газових приладів та інші послуги мешканці районів, що обслуговує Зміївське відділення АТ «Харківгаз», можуть в 104.ua Клієнтський простір. Простори розташовані на територіях районних дільниць газової компанії.

АТ «Харківгаз» спільно зі своїми клієнтами відбудовує газову інфраструктуру області, застосовуючи європейський вектор розвитку та вкладаючи свою майстерність і душу в енергетичну незалежність нашої держави.