АТ «Харківгаз» та мешканці Харківської області продовжують працювати для Перемоги

Протягом останніх двох тижнів фахівці АТ «Харківгаз» провели масштабні ремонти газорозподільної системи, яку кілька місяців намагався знищити окупант. Завдяки наполегливості газовиків та підтримці родин Харківської області, довгоочікуваний природний газ знов надходить в понад 2 тисячі будинків українців. Все це можливо завдяки єдності наших громадян.
Люди сплачують за розподіл газу, газовики спрямовують ці кошти на ремонти після ворожих обстрілів та заміну інфраструктури в деокупованих громадах.

На території, що обслуговує Зміївське відділення АТ «Харківгаз», споживачі крім онлайн-рахунків, отримують друковані рахунки за розподіл газу.
Дякуємо кожному, хто в такі складні часи продовжує робити свій особистий внесок в інфраструктуру регіону, свій особистий внесок в спільну Перемогу.

Сплатити за розподіл можна будь-яким зручним способом онлайн:
➡️ Особистий кабінет – https://cutt.ly/iO9ZpbQ

➡️ Мобільний додаток:
iOS – http://surl.li/bcptr
Android – http://surl.li/bcptv
➡️ Viber-бот – https://chats.viber.com/7104ua

➡️ Telegram-бот – https://t.me/ua7104_bot

Оплатити послугу можна в терміналах, встановлених в 104ua Клієнтський простір, розташованих на базі дільниць АТ «Харківгаз», у працюючих відділеннях банків і відповідних мобільних банкінгах, а також у відділеннях Укрпошти.
Актуальна інформація про роботу відділень Укрпошти за посиланням https://www.ukrposhta.ua/ua/news/57571-robota-viddilen-ukrposhti-aktualna-informacija

Дякуємо, що пліч-о-пліч з Вами тримаємо енергетичний фронт.