Зміївське відділення АТ «Харківгаз» продовжує виконувати функціональні обов‘язки

Під час воєнного стану всі служби Зміївського відділення АТ «Харківгаз» знаходяться на робочих місцях та виконують свої функціональні обов‘язки.

Працюють служби з обстеження газорозподільних мереж, АДС виїжджає на аварійні виклики споживачів газу, проводиться технічне обслуговування газопроводів для посилення безпеки комунікацій будинків під час війни, виконується обстеження та обслуговування газових мереж, газових приладів будинку за заявками і за кошти власників житла

Замовити необхідні послуги, проконсультуватись по особовому рахунку мешканці громади можуть в 104.ua Клієнтський простір, які розташовані в районних дільницях АТ «Харківгаз». Це один з небагатьох центрів обслуговування в області, який в період бойових дій на території нашого регіону проводить офлайн прийом споживачів.

АТ «Харківгаз» продовжує дякувати кожному українцю, який оплачує послуги за розподіл газу. За рахунок цього у звільнених від окупанта населених пунктах області міняється зруйнована ворогом газова система, проводяться щоденні ремонти газогонів, газ повертається до помешкань людей.