Війна. День третій. Підсумки

Шановні земляки!!! Війна. День третій. Підсумки.

1. Оперативний штаб Краснокутської селищної ради працює цілодобово, виконуючи всі завдання, продиктовані воєнним часом.

2. Нагадуємо, що відсьогодні комендантська година у Харківській області з 18.00 години вечора та до 06.00 години ранку. Під час комендантської години із міркувань безпеки заборонено пересування цивільних громадян, в тому числі, на автомобілях.

3. В черговий раз наголошуємо, що наша громада є активною, дружньою та згуртованою та дуже патріотичною!!! Ми ПИШАЄМОСЯ ВАМИ!!! У цей складний для країни період усім нам потрібно єднатися та захищати свою домівку від різного роду провокаторів. Бо провокації мають місце на території нашої громади. Будьте пильними. Уважно придивляйтеся до оточуючих вас людей. У разі, якщо помітите підозрілих осіб на території громади, негайно телефонуйте:

– 067 570 11 41 Карабут Ірина Олександрівна (Краснокутський селищний голова);

– 095 259 77 07 Моцик Сергій Віталійович (перший заступник селищного голови);- 067 683 99 99 Заєць Сергій Анатолійович (заступник селищного голови);

– 068 498 55 01 Овчаренко Валентина Олексіївна (секретар ради);- 096 455 78 50 Панчішна Інна Вікторівна (керуючий справами виконавчого комітету);

– 097 372 83 95 Кузуб Тетяна Миколаївна (начальник відділу ЖКГ);

– 067 880 11 12 Бабенко Олександр Васильович (начальник відділу цивільного захисту населення).За будь-яким з цих номерів вам зажди будуть відповідати.

4. Питання забезпечення мешканців громади хлібом частково вирішене. Завтра продовжимо працювати. Сьогодні через об’єктивні причини не змогли довезти хліб з м. Первомайський. Козіївська пекарня працює на повну потужність. Також хлібобулочну продукцію випікає торгівельна мережа Посад. Будемо продовжувати роботу по забезпеченню місцевого населення хлібом.

5. ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ: Завтра, 27 лютого, з 10 до 11 години на центральній площі смт Краснокутськ жителі центра громади матимуть змогу отримати молоко. Мешканці сіл – біля адмінбудівель старостинських округів. БЕЗКОШТОВНО!!! Приходьте зі скляними банками з широким шийками, щоб зручно було наливати. Дякуємо ПСП «Родіна» та ПА «Ватал» за підтримку у тяжкі часи.6. Завтра продовжимо вивозити дітей-студентів з м. Харкова. У кого є потреба евакуюватися до Краснокутська, зв’язуйтеся з Інною Панчішною за вказаним вище номером.

І головне: правда на нашій стороні! Ми переможемо! Гуртуйтеся, допомагайте українським військовим, одне одному, будьте пильними й об’єднаними. Все буде Україна!!!