В закладах освіти Краснокутської селищної ради  пройшли заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

14 – 15 лютого 2022 року в закладах освіти Краснокутської селищної ради  пройшли заходи, присвячені 33-ій річниці з Дня виводу радянських військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Класними керівниками проведені години спілкування на тему: “Афганська війна-як це було?”, “Локальні конфлікти, причини їх виникнення”,  “Події Афганістану на сучасний погляд”, “Що таке інтернаціональний обов’язок?”, виховні години “Сторінка пам’яті”.

З метою ознайомлення учнів з трагічною сторінкою нашої історії, виховання  патріотичних почуттів, поваги до подвигу односельчан для учнів 10-11 класів пройшов урок-реквієм «Уклін – живим, полеглим – слава».

Шкільними бібліотекарями  організовано тематичні виставки художньої літератури, історичних документів, що ілюструють події війни за темами: ” Дорогами Афганістану”, “Болюча пам’ять Афганістану”, “Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану”. Діти з цікавістю прослухали про історичні події афганської війни. Вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів і з цікавістю переглянули книги та фотоматеріали із сімейних архівів воїнів – афганців про афганську війну.

Центром дитячої та юнацької творчості організовано виставку дитячих малюнків на тему “Мій біль – Афганістан!”, кращі роботи якої відправлено до Харківського Палацу дитячої та юнацької творчості!

Проведено онлайн акцію “Чорний тюльпан”.

Летять, вiдлiтають у вічність роки… Роки, скільки б їх не минуло, не зітруть у народній пам’ятi імена воїнiв-афганцiв. Пам’ятайте  ветеранів, виявляйте розуміння до тих, хто пройшов через війну, і для кого вона триває й досі. У спогадах, снах, думках…