15 лютого у Краснокутську вшанували учасників бойових дій на території інших держав

З нагоди 33-ї річниці завершення виведення військ колишнього СРСР з Афганістану на Меморіалі Слави біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг-реквієм та поминальна панахида за загиблими.

У покладанні квітів до пам’ятника загиблим у Афганістані взяли участь Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ, перший заступник селищного голови Сергій МОЦИК, воїни-інтернаціоналісти та представники від громадськості. Всіх, хто загинув у гарячих точках, вшанували хвилиною мовчання та провели молебень.

Звертаючись до ветеранів, Ірина КАРАБУТ подякувала їм за патріотизм, самопожертву та вірність військовій присязі. «Хоча ця війна визнана політичною помилкою, та ви, дорогі афганці, віддали частину свого здоров’я, а ваші побратими – своє життя за мирне небо над Афганістаном і тодішнім Радянським Союзом. Висловлюю вам слова глибокої поваги і великої шани. Бажаю добра, сімейного затишку і Божої благодаті», – наголосила селищний голова та додала, що зараз, як ніколи, наша держава потребує підтримки досвідчених воїнів-інтернаціоналістів, які є для молодого покоління гарним прикладом того, як треба воювати і любити свою землю.

Голова ветеранської організації «Пам’ять» Анатолій КОЛОМІЄЦЬ нагадав присутнім, що майже 200 Краснокутчан брали участь в афганській війні, 5 – не повернулися додому з поля бою. За 33 роки по війні пішли з життя 35 афганців, які поховані на території громади.

Анатолій Олексійович наголосив, що сьогодні дуже актуальним є досвід ветеранів афганської війни. Вони вміють цінувати кожен прожитий день, , нести відповідальність за долю прийдешніх поколінь, у них є чому повчитися.

Він побажав воїнам-інтернаціоналістам миру, достатку, міцного здоров’я, наснаги і злагоди на довгі роки.

По закінченню мітингу в Краснокутській школі мистецтв відбувся тематичний концерт.