Позачергова V сесія VIII скликання Краснокутської селищної ради

23 лютого 2021 року о 10 годині відбулося скликання позачергової V (5) сесії Краснокутської селищної ради Богодухівського району, Харківської області.

На засіданні було розглянуто ряд питань, зокрема «Про внесення змін до рішення Краснокутської селищної ради від 22.12 2020 року № 65-VІІІ «Про бюджет Краснокутської територіальної громади на 2021 рік та додатків до нього (зі змінами)», «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Краснокутської селищної територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням Краснокутської селищної ради від 22 грудня 2020 року № 65-VІІІ (зі змінами)»; «Про утворення Комунальної установи «Краснокутський трудовий архів» Краснокутської селищної ради Богодухівського району», «Про участь в обласному конкурсі мініпроєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом у майбутнє» у 2021 році, проєкт «Харитонівська ремінісценція», «Про зміну категорії населеного пункту селище міського типу Краснокутськ на селище Краснокутськ», «Про зміну категорії населеного пункту селище міського типу Костянтинівка на село Костянтинівка», також були розглянуті питання про затвердження звітів про виконання бюджетів селищних і сільських рад за 2020 рік.

На сесії були присутні:

Краснокутський селищний голова– Карабут І.О., голова Богодухівської районної ради – Яцина Ю. Д., депутат Богодухівської районної ради – Краля Т.В., перший заступник Краснокутського селищного голови – Моцик С. В., заступник з питань діяльності виконавчих органів Краснокутського селищного голови – Заєць С. А., секретар Краснокутської селищної ради – Овчаренко В. О., керуючий справами виконавчого комітету Краснокутської селищної ради – Панчішна І. В., начальник відділу кадрової роботи, з питань організаційно-інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю – Ніколаєнко О. Д., начальник фінансового управління — Пісна Н. І., спеціалісти, старости та депутати Краснокутської селищної ради.

Питання, які виносилися на розгляд сесії, були розглянуті і вирішені у результаті продуктивної роботи депутатського корпусу.