Обласний патріотичний форум «Єдині серцем»

Харківська обласна бібліотека для дітей провела VI Обласний патріотичний форум «Єдині серцем», який викликав великий суспільний резонанс.

Через карантинні обмеження вперше за всю історію існування форуму захід відбувся в онлайн-режимі на платформі Zoom.

Головними учасниками форуму стали діти-переможці та лауреати обласних турів конкурсів, організованих Національною бібліотекою України для дітей: Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Незалежна і єдина – моя Україна!»; Всеукраїнського онлайн-конкурсу «Я і мої права»; Всеукраїнського дитячого  літературного конкурсу «Творчі канікули – 2021», Всеукраїнського конкурсу  дитячого екомалюнка «Книги і діти, екологія і світ» та інші, а також започаткованого ХОБД Міжрегіонального конкурсу дитячої листівки «Бібліотека моєї мрії» .

Діти-читачі публічних бібліотек Краснокутської селищної ради активно долучилися до участі у цих конкурсах. До обласного туру було направлено 53 роботи від 40 учасників.

У Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Незалежна і єдина – моя Україна!», присвяченому 30-річчю Незалежності України, були відзначені і переможці від Краснокутської селищної територіальної громади.

Категорія «Малюнок»:

– в номінації «Наш герб – Тризуб. У ньому сила» – Гордійчик Софія, 8 років, Дублянська сільська бібліотека-філія;

– в номінації «Птахи миру» – Красножан Яна, 14 років, Костянтинівська селищна бібліотека-філія;

– в номінації «Мальовнича Україна» – Петрова Вікторія, 12 років, Козіївська сільська бібліотека-філія.; Боклаг Аліса, 12 років. Пархомівська сільська бібліотека-філія №2;

Категорія «Аплікація»:

в номінації «Оригінальність задуму та майстерність виконання» –  Сілін Дмитро, 6 років, Пархомівська сільська бібліотека – філія №1, Світличний Денис, 10 років, Мурафська сільська бібліотека-філія;

Переможцями обласного дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули – 2021 р» стали: Катерина Федоренко,  14 років, Краснокутська дитяча бібліотека-філія – І місце в номінації «Так, я люблю Україну» і Владислава Раїна, 11 років, Основ’янська сільська бібліотека-філія – І місце в номінації «Моя майбутня професія».

Переможці нагороджені грамотами і цінними подарунками.

Запрошуємо переглянути запис трансляції  форуму за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=gPWKFCRt8so