Оформлення соціальної допомоги, субсидій тощо. Що змінилось?

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року за № 1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» та Порядку здійснення заходів щодо утворення і реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 1321 від 16 грудня 2020 року юридична особа публічного права – управління соціального захисту населення Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області припиняє свою діяльність на території Краснокутської селищної ради.

Яким же чином тепер жителі Краснокутської громади зможуть оформити державну соціальну допомогу, пільгу чи субсидію?

Для цього є на вибір декілька варіантів.

1. З 16 лютого 2021 року заяви з необхідними документами для призначення усіх видів державної соціальної допомоги, пільг, компенсацій, субсидій надаються громадянами до управління соціального захисту Богодухівської районної державної адміністрації лише у разі надіслання їх поштою за адресою: Україна, 62103, Харківська область, Богодухівський район, місто Богодухів, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІЄНКА, будинок 6, або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

2. Заяви з необхідними документами також приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу відповідної територіальної громади ( у даному випадку – Краснокутської селищної ради) та адміністраторами відділу «Центр надання послуг» Краснокутської селищної ради. Після цього заяви з документами на отримання усіх видів державної соціальної допомоги, пільг, компенсацій, субсидій протягом трьох робочих днів з дати їх надходження передаються відповідному структурному підрозділу з питань соціального захисту населення».