Відбувся святковий концерт до Дня Збройних Сил України!

6 грудня українці відзначають державне свято — День Збройних Сил України — свято справжньої мужності, героїзму і відваги.
У цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну.
Сьогодні відбулися урочистості з нагоди 30-ї річниці Збройних Сил України в Краснокутському будинку культури. З привітальними словами до гостей свята звернулися Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ, начальник четвертого відділу Богодухівського РТЦК та СП Харківської області майор Олексій МАНЮК й голова спілки воїнів АТО – Євген ПАНЧІШНИЙ.
Грамотами Краснокутської селищної ради за сумлінне виконання військового обов’язку, високий професіоналізм , взірцеву дисципліну, патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня Збройних Сил України нагороджено: старшого солдата – Анатолія ВОЛОШКА; старшого солдата – Івана ЖАДАНА; солдата – Андрія ЧАЙКУ.
Церемонія нагородження чергувалася з концертною програмою. Талановиті учасники художньої самодіяльності підготували чудовий концерт, у якому звучали пісні про рідну землю, про кохання, що створило теплу атмосферу та подарувало присутнім гарний настрій.