Пархомівський ліцей долучився до Програми популяризації порядку дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій

«Програма популяризації серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Краснокутської селищної територіальної громади порядку дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій» 03 грудня 2021 року була реалізована в Пархомівському ліцеї.
До навчання залучались: посадова особа з питань цивільного захисту відділу освіти Краснокутської селищної ради, інженер з охорони праці Ірина ШОСТАК, фахівець ГУ ДСНС України у Харківській області Дмитро ТЕМНОХУД, сімейна медична сестра ЦПМСД с. Пархомівка Лілія Марінченко та сестра медична Пархомівського ліцею Людмила Саміло.
Навчальні групи:
1 група – 1-4 класи – (71+ 8 педагогічних працівників)
2 група – 5-8 класи – (58 +7 педагогічних працівників)
3 група – 9-11 класи – (30 +5 педагогічних працівників)
Заняття навчальних груп проводились згідно графіку.
Місце проведення : актова зала Пархомівського ліцею.
Тематика проведення навчальних занять доповідачами здійснювалась згідно «Програми популяризації серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Краснокутської селищної територіальної громади порядку дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій» за відповідними блоками.
Під час навчання відпрацьовані питання безпечної поведінки в умовах надзвичайної ситуації різного характеру, які можуть виникнути в закладі та повсякденному житті. Діти охоче демонстрували свої знання щодо правил реагування у разі їх виникнення.
Усі учасники заходу переконалися, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті. Практична спрямованість заходу, що проводився викликала інтерес учнів, спонукала їх до поглиблення знань з цивільного захисту та здобуття навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій.
Були використані презентації, навчальні матеріали «Небезпечні знахідки», «Правила пожежної безпеки», «Натовп», «Правила безпеки на вулиці».
Цікавими були для учнів практичні заняття «Надання першої домедичної допомоги», підготовлені й проведені сімейною медичною сестрою ЦПМСД с.Пархомівка Лілією Марінченко та сестрою медичною Пархомівського ліцею Людмилою Саміло. Учні довели, що мають певну базу знань щодо правил безпеки, які вони охоче демонстрували під час зустрічі.
«Урок цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти!» в усіх навчальних групах проведено цікаво та повчально.
В зв’язку з епідеміологічною ситуацією на території Краснокутської селищної ради, забезпечено контроль та використання засобів індивідуального захисту, дотримання соціального дистанціювання.