«Насильству-НІ!»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Основними завданнями акції  — є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства.

26 листопада 2021 року фахівцями із соціальної роботи Комунального закладу «Краснокутський центр соціальних служб» на базі Каплунівської гімназії для учнів 5-9 класів було проведено лекцію з метою профiлактики запобiгання насильства, жорстокого поводження та запобігання реальної загрози вчинення насильства.

Учні, прослухавши інформацію, в якій було обговорено всі загальні питання даної тематики, досить активно брали участь в її обговорені, ставили запитання на які, безпосередньо, отримували ґрунтовну відповідь.

По закінченні заходу присутнім були роздані інформаційні матеріали.