Оголошення про придбання житлових приміщень

Оголошення про придбання житлових приміщень з метою формування фонду для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Краснокутської селищної територіальної громади Богодухівського району Харківської області.

Конкурсна комісія з придбання у комунальну власність житла на вторинному ринку для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщених осіб, з метою формування фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Краснокутської селищної територіальної громади Богодухівського району Харківської області, повідомляє про проведення конкурсу щодо придбання житла (однокімнатної – лот № 1, двокімнатної – лот № 2, трьохкімнатної – лот № 3) квартир для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

     Для участі в конкурсі подаються:

 • Заява про участь в конкурсі – цінова пропозиція встановленого зразка

( додається)  із зазначенням  прізвища, імені, по-батькові фізичної особи, її місця проживання, номера телефону, кількості кімнат, вартості 1 квадратного метра житла, загальної  та житлової  площ, загальної  вартості житла);  

 • Інші документи:
  • копія паспортів  (усі сторінки) фізичної особи, або співвласників та реєстраційних номерів облікових карток платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки  платника податків і мають відмітку в паспорті);
  • витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
  • копії правовстановлюючих документів (документи, які підтверджують право власності, оновлений технічний паспорт);
  • довідка балансоутримувача будинку та/або експлуатуючої організації про відсутність заборгованості за житлово- комунальні послуги;
  • фотокартки квартири;
  • довідка про склад сім’ї;
  • довідка про наявність/ відсутність зареєстрованих неповнолітніх осіб за адресою житла, що пропонується;
  • копія свідоцтва про укладення шлюбу, якщо Учасник перебуває у шлюбі або розірвання шлюбу, або   інформація у довільній формі, що не перебував у шлюбі;
  • копія свідоцтва про смерть чоловіка (дружини), якщо чоловік ( дружина) помер( ла) (у  разі наявності);
  • експертна оцінка майна ( квартири).

Закупівля житла за рахунок бюджетних коштів в установленому законодавством порядку здійснюється з урахуванням наступних вимог:

 • житло повинно знаходитись в межах території Краснокутської селищної територіальної громади;
 • придбання впорядкованого житла, яке відповідає санітарно- технічним вимогам, виходячи з норм  не  менше 6 кв. метрів на одну особу;
 • житло повинне бути без заборгованості по комунальних послугах та інших платежах.

Втрати Учасника, пов’язані з підготовкою та поданням конкурсної пропозиції, не відшкодовуються (в тому числі й у разі відміни конкурсу чи визнання конкурсу таким, що не відбувся).

      Подання та розкриття конкурсних пропозицій.

      Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.

      Оформлення конкурсних пропозицій.

Усі сторінки конкурсної пропозиції Учасника конкурсу повинні бути пронумеровані, а на зворотній стороні останньої сторінки повинен бути зроблений запис, в якому вказується цифрами і прописом кількість пронумерованих сторінок, який засвідчується підписом Учасника.

Конкурсна пропозиція повинна мати реєстр наданих документів, який пришивається до складу пропозиції і рахується як перший аркуш конкурсної пропозиції.

Конкурсна пропозиція та документи готуються Учасниками в одному примірнику і подаються у письмовій формі (завірена особистим підписом), яка повинна бути прошита, пронумерована у запечатаному конверті з позначкою «На Конкурс».

На конверті, крім позначки «На Конкурс» повинно бути зазначено:

 • повне найменування Учасника (адреса, номери контактних телефонів);
 • повне найменування Замовника;
 • назва предмета закупівлі відповідно до оголошення про проведення конкурсу з написом « Не відкривати до 10 год. 00 хв. 03.12.2021 року».

      Ціна конкурсної пропозиції:

Ціна конкурсної пропозиції Учасника означає суму, за яку Учасник передбачає виконати замовлення щодо продажу квартири.

Ціна вказується за 1 кв. метр загальної площі квартири.

Ціна пропозиції залишається незмінною до повного виконання сторонами зобов’язань за договором та встановлюється в національній валюті.

Заявки від продавців житлових приміщень приймаються протягом 7 робочих днів з дня опублікування оголошення про придбання житла на сайті Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області (оголошення опубліковано 24 листопада 2021 року) за адресою: 62002, Харківська область, Богодухівський район,  смт Краснокутськ вул. Охтирська, 1 (відділ житлово- комунального господарства, благоустрою, транспорту та екології апарату селищної ради, каб. № 33) з 8.00 до 17.00 понеділок- четвер, з 8.00 до 15.45 п’ятниця, тел. (05756) 3-14-28.

Розгляд конкурсних пропозицій буде проведено 03 грудня  2021 року о 10 год.00 хв. каб. № 20  Краснокутської селищної ради.