Дублянський ліцей долучився до Програми популяризації порядку дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій

До «Програми популяризації серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Краснокутської селищної територіальної громади порядку дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій» 24 листопада 2021 року долучився Дублянський ліцей.
До навчання залучались: посадова особа з питань цивільного захисту відділу освіти Краснокутської селищної ради, інженер з охорони праці Ірина ШОСТАК, фахівець ГУ ДСНС України у Харківській області Дмитро ТЕМНОХУД, медична сестра АЗПСМ с. Дублянка Людмила СТАРЧЕНКО та сестра медична Дублянського ліцею Юлія ГУРТОВА .
Навчальні групи:
1 група – 1-4 класи – (30 + 5 педагогічних працівників)
2 група – 5-8 класи – (25 + 6 педагогічних працівників)
Заняття навчальних груп проводились згідно графіку.
Місце проведення: кабінет української мови та літератури.
Тематика проведення навчальних занять доповідачами здійснювалась згідно «Програми популяризації серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Краснокутської селищної територіальної громади порядку дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій» за відповідними блоками.
Нагальною потребою сьогодення є вміння діяти в надзвичайних ситуаціях. Особливо якщо це стосується дітей. Тому основними завданнями, які ставили перед собою учасники цього заходу були такі:
практична перевірка здатності учасників освітнього процесу чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя в надзвичайних ситуаціях;
закріплення учнями умінь, навичок щодо збереження та захисту здоров’я і життя під час надзвичайних ситуацій, надання першої медичної само- та взаємодопомоги;
відпрацювання учасниками освітнього процесу дій за планами реагування  в умовах надзвичайного стану під час вікторина «Знати, щоб передбачити, передбачити, щоб діяти»
В цікавій та змістовній формі доповідачі розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях» «Допомогти! Врятувати! Запобігти!». 
Були використані презентації, навчальні матеріали «Небезпечні знахідки», «Правила пожежної безпеки», «Людина в автономній ситуації», «Натовп», «Правила безпеки на вулиці».
Медичні працівники продемонстрували надання першої медичної допомоги.
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах виникнення пожежі, перевірили здатність чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.