Вітання Краснокутського селищного голови Ірини КАРАБУТ з Днем працівників сільського господарства України

Шановні працівники сільського господарства Краснокутщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік.

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя громади та добробуту її жителів.

В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.

Шановні хлібороби, механізатори, тваринники, працівники і ветерани, які колись працювали у галузі сільського господарства, молодь, яка сьогодні освоює сільськогосподарські професії, щиро дякую вам за любов і повагу до землі.

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Природні стихії хай обходять вас стороною, а родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

Миру та злагоди. Зі святом!

Від імені старост, виконавчого комітету, депутатів селищної ради

селищний голова Ірина КАРАБУТ