Харківський ЦПТО запрошує на навчання

У забезпеченні ефективної зайнятості та соціального захисту безробітних громадян, їх конкурентоспроможності на ринку праці, значне місце займає професійне навчання, серед багатьох форм якого більш затребуваним є навчання на курсах цільового призначення. Вказані курси дають можливість розширювати і поглиблювати раніше здобуті професійні знання, уміння та навички на рівні вимог виробництва чи сфери послуг.
З метою зацікавленості роботодавців та жителів територіальних громад Харківський ЦПТО ДСЗ організовує підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців з повним діапазоном кваліфікаційних розрядів та видачею свідоцтва державного зразка під ваше замовлення за 35-ма ліцензованими професіями, короткотермінові курси з підвищення кваліфікації за 13 напрямами.
Харківський ЦПТО ДСЗ працює з трьома цільовими аудиторіями: безробітні, фізичні особи, роботодавці. Навчальний заклад в основному орієнтований на навчання безробітних, тому послуги з професійно-технічного навчання в першу чергу надаються особам, які стоять на обліку в службі зайнятості, але також з фізичними особами та роботодавцями підприємств регіону про підготовку їх працівників на базі ДНЗ підписуються угоди на навчання.
Навчальний заклад здійснює професійне навчання за робітничими професіями з використанням сучасної матеріально-технічної бази та навчальними програмами, які відповідають сучасним вимогам роботодавців. Завдяки застосуванню новітніх технологій, сучасного обладнання, здатності оперативно перебудовувати навчальний процес, навчальний заклад забезпечує якісне короткотермінове професійне навчання. А рівень підготовки випускників ЦПТО є таким, що дозволяє успішно працевлаштуватися на підходящу роботу та отримати певний соціальний статус, матеріальний добробут, планувати свою подальшу трудову кар’єру.
Харківський центр ПТО ДСЗ йде в ногу з часом, прислуховується до його викликів та шукає оптимальні рішення. Його співробітники завжди готові перелаштуватись і вносити зміни в свою діяльність, якщо цього потребує ринок праці.
Усіх зацікавлених просимо звертатися до Краснокутської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: смт Краснокутськ, вул. Охтирська, 1 або за телефоном (05756) 3-13-35.