Запрошуємо на онлайн конференцію «Кращі практики комунікації між владою та громадськістю під час пандемії COVID-19»

12 листопада 2021 року ГО «Інститут Громадської Експертизи» в межах проєкту «Оцінка та удосконалення комунікацій між владою та громадськістю в Дніпропетровській області під час пандемії COVID-19», який виконується в межах проєкту «Громадськість за демократизацію», який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу, буде проведено онлайн конференцію «Кращі практики комунікації між владою та громадськістю під час пандемії COVID-19». https://fb.me/e/1bEHmyYWP. Кількість учасників обмежена, для участі у конференції та для отримання матеріалів учасника конференції обов’язкова попередня реєстрація: https://forms.gle/eNRX1AL48hDnLtHE9 . Програму конференції та посилання для участі отримають лише зареєстровані особи.
Під час конференції будуть розглядатися питання створення та налагодження результативної діяльності консультативно-дорадчих органів при органах місцевого самоврядування, представлені кращі практики налагодження конструктивної взаємодії між владою і громадськістю на локальному рівні, взаємодії під час пандемії COVID-19, розробки та прийняття місцевих нормативно-правових актів, проведення консультацій із громадськістю та інш.
Якщо Ви зацікавлені у створенні результативних механізмів взаємодії з громадськістю у Вашій громаді, запрошуємо на наш нашу конференцію.
Модератор конференції: Олексій Літвінов, генеральний директор ГО «Інститут Громадської Експертизи» (Дніпро), заступник голови Антикорупційної ради з виявлення та оцінки корупційних ризиків при Могилівській ОТГ Дніпропетровської області.