До уваги консультативно-дорадчих органів при Краснокутській селищній раді!

Громадська організація «Інститут Громадської Експертизи» проводить опитування членів консультативно-дорадчих органів утворених при органах місцевого самоврядування. Мета опитування: визначення ключових проблем діяльності КДО в умовах пандемії COVID -19 та вироблення рекомендацій і шляхів удосконалення й підвищення ефективності їх роботи.

Опитування триватиме лише 10 днів з 01.11.2021 по 11.11.2021 р., доступ до анкети за адресою: https://forms. gle/Qz4U5PqWrkJZTsc36

Просимо членів консультативно-дорадчих органів утворених при Краснокутській селищній раді та її виконавчих органах пройти опитування

Усі респонденти, які заповнять анкету отримають пропозицію увійти до закритої спільноти громадських експертів – членів консультативно-дорадчих органів. Участь у цій спільноті дозволяє її учасникам оперативно отримувати інформацію про гранти, кращі практики, зразки та форми документів, новини вітчизняного законодавства, заходи в межах цільової регіональної програми розвитку громадянського суспільства, аналітичні матеріали, відеозаписи тренінгів та соціологічних досліджень, запрошення на тренінги, круглі столи і конференції. Також учасники спільноти мають можливість отримувати консультації юристів, аудиторів, громадських експертів та інших фахівців.

Не втрачайте можливість підвищити ефективність роботи консультативно-дорадчих органів Вашої громади.

Контакти для отримання додаткової інформації: 066-77-66-456, Літвінов Олексій Володимирович, генеральний директор ГО «Інститут Громадської Експертизи».

Електронна пошта office@ngoige.org.

Опитування проводиться в межах реалізації проєкту «Оцінка та удосконалення комунікацій між владою та громадськістю під час пандемії COVID-19», який виконується в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу що реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.