Краснокутська селищна рада ділиться з вами чудовою новиною – ми разом з Нафтогаз долучилися до глобальної ініціативи Greening of the Planet та до реалізації нового проєкту від Нафтогаз «Енергія відновлення Землі».

«Енергія відновлення Землі» – це екологічний проєкт Укргазвидобування, що входить до НАК Нафтогаз. Проєкт реалізовується у межах глобальної ініціативи «Greening of the Planet».

Метою «Greening of the Planet» відновлення екосистеми Землі, масштабне озеленення планети та привернення уваги до найбільшої проблеми століття глобальної зміни клімату.

30 жовтня працівники селищої ради і її структурних підрозділів разом з жителями громади та працівниками АТ “Укргазвидобування” здійснили висадку дерев у знак підтримки і турботи про нашу планету.

Відтепер у центрі Краснокутська (у парку, що за літаком) красуватимуться ялинка, слива Піссарді, сакура Канзан, груша Каллеріана, катальпи, клен Фрімана, глід, граб, барбариси, гортензії, гінкго дволопатеві, черемхи та жасмини.

Варто додати, Екологічний проєкт «Енергія відновлення Землі» разом з партнерами мають бажання встановити рекорд України, який об’єднає мільйон людей в один день для висадження дерев.