Вітання з нагоди Дня захисників і захисниць України, Дня козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

Дорогі земляки! Шановні захисники і захисниці України!

Прийміть вітання з нагоди Дня захисників і захисниць України! Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

День захисника України є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю. Усвідомлюючи своє високе призначення – охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

Шана пам’яті загиблих героїв, які поклали життя за незалежність та суверенність нашої країни. Вони назавжди залишаться прикладом жертовності та любові до України. Висловлюємо щирі співчуття родинам полеглих воїнів та віримо, що їхній подвиг недаремний та закарбований у пам’яті нащадків!

Щирі вітання кожному, хто сьогодні несе нелегку військову службу, за вірність військовій присязі та патріотизм.

Вітаємо українців із Покровою Пресвятої Богородиці, нехай матінка покриє Україну та захистить від усього лихого.

Цього дня бажаємо усім мирного неба, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди!

Героям слава!

Від імені старост, виконавчого комітету, депутатів селищної ради

селищний голова Ірина КАРАБУТ