АЛГОРИТМ ДІЙ посадової особи та персоналу підприємств, установ та організацій при отриманні інформації про вчинення (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного акту

1. Посадова особа та персонал підприємства, організації, установи, військової частини при отриманні інформації про вчинення (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного акту негайно доповідає своєму керівництву і через нього (а за відсутністю – через чергового установи або особисто) повідомляє Краснокутський СПД № 2 Богодухівського РВП ГУ НП України в Харківській області (тел.: 102, (05756) 3-12-94), Управління СБУкраїни в Харківській області (тел.: 700-16-61, 067-507-83-83), Краснокутську селищну раду Богодухівського району (05756) 3-23-53, Богодухівську районну державну адміністрацію (05758) 3-22-45.

2. Отримавши (або отримуючи) повідомлення про теракт, черговий або посадова особа, яка приймає таке повідомлення від громадян (і потім повідомляє органи НП – СБ України), повинні намагатись по можливості уточнити і мати наступні дані (відповідно передавати їх в органи НП – СБ України):

– джерело отримання інформації;

– час і точне місце події (адреса);

– характер діяння (вибух, погроза вибуху, захоплення заручників чи ін.);

– об’єкт посягання;

– кількість заручників, наявність потерпілих, місце перебування;

– кількість терористів їх вимоги, озброєння, прикмети чи усі повні дані;

– обстановка, що склалась на останній час на об’єкті посягання;

– заходи, які вжиті адміністрацією або присутніми з реагування на подію.

Прим. Відсутність повних даних не звільняє особу від термінової доповіді.

Записує час і прізвище особи того чи іншого орану, яка прийняла повідомлення.