Відбулася чотирнадцята чергова сесія восьмого скликання Краснокутської селищної ради

Сьогодні, 12 жовтня 2021 року, відбулося засідання XIV чергової сесії VIIІ скликання під головуванням Краснокутського селищного голови Ірини КАРАБУТ.

На пленарне засідання прибули та зареєструвалися 22 депутата. У роботі сесії взяли участь начальники управлінь та відділів апарату селищної ради, старости старостинських територій. Всі питання порядку денного розглянуті та прийняті відповідні рішення.

Зокрема, депутатами були затверджені старостинські округи Краснокутської селищної ради та «Положення про старосту Краснокутської селищної ради», внесені зміни до Програми економічного і соціального розвитку Краснокутської селищної територіальної громади на 2021 рік, затвердженої  рішенням Краснокутської селищної ради від 22 грудня 2020 року № 63-VІІІ (зі змінами), внесені зміни до рішення Краснокутської селищної ради від 22.12.2020 № 65-VІІІ «Про бюджет Краснокутської селищної територіальної громади на 2021 рік» та додатків до нього (зі змінами), прийнято 16 програм, затверджено 29 статутів закладів освіти, розглянуто 10 питань, що стосуються майна комунальної власності Краснокутської селищної територіальної громади, земельні питання та ряд інших питань.

Підбиваючи підсумки роботи сесії, керівник громади Ірина КАРАБУТ подякувала депутатам за плідну роботу та побажала всім присутнім міцного здоров’я.