Проведено першу гру на Кубок співдружності Богодухівського району

10 жовтня 2021 року на стадіоні «Газовик» в смт Краснокутськ проведено першу історичну гру на Кубок співдружності Богодухівського району, в якій  зустрілися збірні Краснокутської та Золочівської громад. Особливістю Кубку є те, що кожна команда гравців формується лише з числа мешканців своєї громади.

У першому таймі золочівці мали перевагу та забили 2 голи, зробивши комфортний для себе рахунок. Другий тайм був більш-менш рівним. Фінальний свисток арбітра все ж таки фіксує 0:2 і збірна команда Золочівської громади виходить до півфіналу, де на неї чекатиме збірна Богодухівської гомади.

З рахунком – Краснокутська громада 0:2 Золочівська громада – вітаємо золочівців з виходом у півфінал, а гравцям нашої команди дякуємо за участь у  турнірі.