Всеукраїнський форум Молодіжної столиці України 2020-2021

25-26 вересня 2021 року у м. Тернопіль відбувся Всеукраїнський форум Молодіжної столиці України 2020-2021, в якому взяли участь близько 400 учасників з усіх куточків України. Від Краснокутської громади участь у форумі за попереднім відбором взяла завідувачка сектору у справах сім’ї, молоді та спорту апарату Краснокутської селищної ради Валентина Колонтаєвська.

Для молодих учасників заходу протягом двох днів було організовано безліч тематичних локацій, зустрічей, екскурсій, презентацій та панельних дискусій: “Безпечне працевлаштування за кордоном”, “Співбесіда майбутнього”,  “Що треба молоді сьогодні?”, “Молодь – радники чи активісти?”, про національно-патріотичне виховання,  бізнес, про молодь та волонтерство, про профорієнтацію молоді та інші.

Разом з представниками Міністерства молоді та спорту України підлітки і молодь відверто  обговорили  Закон України «Про основні засади молодіжної політики», перспективи створення та розвитку молодіжних рад  і молодіжних центрів, відвідали виставку “Два століття – одна війна”, виставку військової амуніції та зброєзнавства, науковий пікнік, ознайомилися з діяльністю Українського інституту національної пам’яті, а ввечері насолодилися виступами гуртів  “Е-ho” та «Калуш», показом фільмів від режисера Сашка Лірника.

Протягом двох днів форумчани мали нагоду поспілкуватися та подискутувати з неймовірними людьми в рамках супернасиченої програми за напрямами: молодіжна участь, національно-патріотичне виховання, волонтерство, мистецтво, духовність молоді, профорієнтація та працевлаштування, наука: Олександром Яремою – державним секретарем Кабінету Міністрів України, Мариною Попатенко – заступницею Міністра молоді та спорту України, Олександром Санченком – українським політиком і громадським діячем, народним депутатом України, Тарасом Тополею – солістом популярного гурту «Антитіла», молодіжним посолом UNICEF в Україні, співзасновником БФ «Вільні ЮА», громадським діячем Олегом Сенцовим, письменником, казкарем і режисером Сашком Лірником.