ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!

Харківський обласний центр зайнятості, з метою якісного задоволення кадрової потреби роботодавців, широкого інформування про послуги служби зайнятості та популяризації робітничих професій планує до кінця 2021 року проведення засідання круглих столів та ознайомлення з навчально-матеріальною базою ХАРКІВСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ із залученням керівників новоутворених громад Харківського регіону, роботодавців та інших зацікавлених соціальних партнерів.

Харківського ЦПТО ДСЗ пропонує організацію підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців з повним діапазоном кваліфікаційних розрядів та видачею свідоцтва державного зразка під ваше замовлення за 35-ма ліцензованими професіями, короткотермінові курси з підвищення кваліфікації за 13 напрямами, підбір працівників під час кваліфікаційних іспитів або з числа випускників. Крім того: стислі терміни навчання, розраховані на різні вікові категорії населення, сучасна матеріально-технічна база, гнучкі навчальні плани та програми з врахуванням особистих потреб роботодавця, групова та індивідуальна форми навчання, можливість навчання на базі підприємства без відриву від виробництва, можливість залучення до викладання (на умовах договору) висококваліфікованих фахівців з числа ваших працівників, навчання за направленням служби зайнятості, за кошти підприємств, організацій, установ або фізичних осіб.

Харківський центр професійно-технічної освіти може стати вашим надійним партнером в підготовці кадрів!

Краснокутська районна філія Харківського обласного центру зайнятості запрошує взяти участь у засіданнях круглих столів всіх бажаючих.

Перевезення учасників круглих столів можливе за рахунок коштів ФЗДССУВБ.

Усіх зацікавлених просимо звертатися до Краснокутської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: смт Краснокутськ, вул. Охтирська, 1, 4 поверх або за телефоном (05756) 3-13-35.