Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Краснокутської селищної ради

28 вересня 2021 року перший заступник Краснокутського селищного голови Сергій МОЦИК провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. В засіданні взяли участь представники служби у справах дітей селищної ради, юридичного відділу, відділу освіти, сектору молоді та спорту, Краснокутського центру соціальних служб, відділу соціального захисту населення, а також представники КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Краснокутської селищної ради».

В ході комісії розглянуто ряд питань, а саме: про надання дозволу на дарування житлового будинку з господарськими будівлями, де зареєстровані та проживають діти, про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей, про надання висновку щодо доцільності поновлення батьківських прав та ряд інших питань.

Із заявами громадян ознайомила начальник служби у справах дітей селищної ради Людмила Пономаренко, яка наголосила на необхідності глибокого вивчення питань та прийняття об’єктивних рішень, що стосуються забезпечення захисту прав дітей. З питань порядку денного були заслухані як заявники, так і члени комісії, які брали активну участь в обговоренні та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.