Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності

На виконання рішення Краснокутської селищної ради X сесії VIII скликання від 14.07.2021 року № 1476- VIII «Про затвердження положення про порядок продажу земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, які перебувають у власності громадян, фізичних та юридичних осіб на території Краснокутської селищної територіальної громади», рішення Краснокутської селищної ради X сесії VIII скликання від 14.07.2021 року № 1477- VIII «Про затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності». Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення оголошує конкурс на відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Найменування об’єкта оцінки: земельна ділянка.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: Богодухівський р-н, Краснокутська селищна рада, смт Краснокутськ, вул. Миру, 262

Кадастровий номер: 6323555100:01:001:2082

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ціни продажу земельної ділянки комунальної власності

Замовник та платник послуги з виконання робіт з експертної грошової оцінки: Краснокутська селищна рада

Кількість земельних ділянок: 1(одна).

Розмір земельної ділянки, га: 0,0488

Цільове призначення земельної ділянки: 11.03 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств.

Правовий режим земельної ділянки: комунальна власність.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки: 47126 грн 16 коп (сорок сім тисяч сто двадцять шість грн.. 16 коп.)

Очікувана вартість послуги з виконання робіт з експертної грошової оцінки, грн: 5000

Дата оцінки: –

Підставою для виконання оцінки суб’єктом оціночної діяльності є договір про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, укладений з переможцем конкурсу.

Конкурс відбудеться 11 жовтня 2021 року о 14 год. у приміщенні Краснокутської селищної ради за адресою: смт Краснокутськ, вул. Охтирська, 1, мала зала засідань, 3 поверх.

Суб’єкти оціночної діяльності, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні мати ліцензію на проведення землеоціночних робіт і кваліфікаційне свідоцтво оцінювача та подають голові Комісії:

           заяву на участь у Конкурсі за формою згідно з додатком до Положення про порядок продажу земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, які перебувають у власності громадян, фізичних та юридичних осіб на території Краснокутської селищної територіальної громади, затвердженого рішенням Краснокутської селищної ради X сесії VIII скликання від 14.07.2021 року № 1476 – VIII:

           копію установчого документа претендента (для юридичних осіб);

           копію паспорта (для претендента  – фізичної особи);

           копію ліцензії на провадження господарської діяльності щодо проведення земле оціночних робіт;

           копії кваліфікаційних свідоцтв оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

           письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки земель та підписання звіту, завірені їхніми особистими підписами (у разі залучення);

           письмова згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи);

           конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт подаються додатково у запечатаному конверті.

Усі документи та копії документів посвідчуються підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою (для юридичних осіб).

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з відміткою «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності» з описом підтверджувальних документів, що містяться в конверті.

Строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки – 20 календарних днів.

Кінцевий строк подання конкурсної документації 06 жовтня 2021 року.

Місцезнаходження Комісії: смт Краснокутськ, вул. Охтирська, 1, кабінет № 26.

Контактні телефони: (05767) 3-13-16.