На Краснокутщині відзначили День партизанської слави

Стало вже доброю традицією нашого краю відзначати День партизанської слави на Качалівській землі. Щороку декілька поколінь мешканців нашої громади збираються, щоб об’єднатися в бажанні згадати тих, хто став частиною історії, хто захищав рідну землю в роки Другої світової війни.

Сьгодні 22 вересня 2021 року, у традиційному покладанні квітів до пам’ятного знаку на місці бою партизанського загону під керівництвом Івана Копьонкіна з німецькими загарбниками взяли участь староста старостинської території Лариса НІКОНОВА, вчителі та учні Качалівського ліцею. У своєму слові Лариса Миколаївна щиро подякувала ветеранам партизанського руху за здобутий мир, привітала присутніх зі святом, наголосила на важливості передачі досвіду від старшого покоління юним громадянам України.

Потім учасники заходу завітали додому до 97-річного ветерана Другої світової війни Івана АВРЯТИ, останнього очевидця тих страшних подій в нашій громаді, привітали його зі святом, подякували за ратний подвиг у роки війни та вручили подарунок.

Вшанування пам’яті полеглих у роки другої світової війни продовжилося мітингом, виступами учнів Качалівського ліцею, хвилиною мовчання та покладанням вінків та квітів до пам’ятника «Мати в скорботі» у с. Качалівка.