ЗМІни себе – ЗМІни громаду

Це назва, тема та основна ідея експертної сесії щодо проблем децентралізації на сучасному етапі, яка відбулася 16 вересня 2021 року в малій залі засідань Краснокутської селищної ради.
Проєкт організований газетою «Слобідський край» та Центром розвитку місцевого самоврядування за участю Польсько-української господарської палати, Латвійської асоціації місцевих та регіональних влад за підтримки Чорноморського трасту регіональної співпраці (BST) і Європейського Союзу.
Участь у заході взяли Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ, перший заступник селищного голови Сергій МОЦИК, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій ЗАЄЦЬ, старости старостинських територій, керівники відділів апарату селищної ради, підприємці, представники громадських організацій.
Спікерами виступали Діана БАРИНОВА – голова ГО «Центр розвитку місцевого самоврядування», Віктор НЕСТЕРЕНКО – член правління ГО «Центр розвитку місцевого самоврядування», експерт з децентралізації та місцевого розвитку, експерти з Республіки Польща й Латвія.
Розглянули питання створення ефективної системи управління громадою, новини законодавства у роботі старост, залучення місцевого бізнесу до розвитку громади, налагодження комунікації і співпраці всередині громади. Від польських та латвійських експертів почули цікавий досвід роботи в органах місцевого самоврядування європейських країн.