10 вересня у Краснокутській громаді відзначили День фізичної культури та спорту

Від імені селищного голови спортивну спільноту громади привітав заступник селищного голови Сергій Заєць, побажавши міцного здоров’я, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

З нагоди свята та за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, активну участь у фізкультурно-оздоровчій роботі, високий рівень професійної майстерності Почесною грамотою Богодухівської районної ради та Богодухівської районної державної адміністрації нагороджено Акімова Анатолія Миколайовича — директора Краснокутської дитячо-юнацької спортивної школи.

Грамотою Краснокутського селищного голови за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту громади, сумлінну працю, професіоналізм і  відданість справі нагороджено Микулінського Олексія Івановича, тренера Краснокутської дитячо-юнацької спортивної школи.

За активну життєву позицію, популяризацію здорового способу життя серед молоді Краснокутської громади грамотою Краснокутського селищного голови нагороджено молодих футболістів: Фещенка Андрія, Китченка Дмитра, Прокопюка Станіслава.

Подяку голови Краснокутської селищної ради за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, активну життєву позицію, популяризацію здорового способу життя серед молоді громади оголошено Віталію Лободі, Сергію Безверхому, Олександру Стусу.

Також під час урочистого заходу відзначено юне покоління спортсменів, які здобули призові місця в обласних та всеукраїнських етапах змагань з біатлону — нагороджені грамотою Краснокутського селищного голови і сертифікатом відділу освіти Краснокутської селищної ради на отримання грошової винагороди:

  • Литвиненко Юлія, вихованка секції з біатлону Краснокутської ДЮСШ, здобувачка освіти Костянтинівського ліцею
  • Фалькінштейн Дмитро, вихованець секції з біатлону Краснокутської ДЮСШ, здобувач освіти Костянтинівського ліцею
  • Біловол Анастасія, вихованка секції з біатлону Краснокутської ДЮСШ, здобувачка освіти Костянтинівського ліцею
  • Замурей Кіріл, вихованець секції з біатлону Краснокутської ДЮСШ, здобувач освіти Пархомівського ліцею.

Учасників свята привітали запальним флешмобом вихованці хореографічного колективу «DREАM TEAM» (Керівник Наталія Жученко) та показовим виступом юні каратисти колективу «Саторі» (Краснокутський ЦДЮТ, керівники Ожерельєв Вячеслав та Ожерельєв Олег). 

На завершення заходу глядачі мали змогу поспостерігати за товариською грою з футболу збірної команди юнаків 2009-2010 року народження та команди тренерів Краснокутської ДЮСШ.