Відбулася тринадцята позачергова сесія восьмого скликання Краснокутської селищної ради

Сьогодні, 10 вересня 2021 року, відбулося засідання XІІІ позачергової сесії VIIІ скликання під головуванням Краснокутського селищного голови Ірини КАРАБУТ.

У роботі сесії взяли участь депутати селищної ради, начальники управлінь та відділів апарату селищної ради, старости старостинських територій. Всі питання порядку денного розглянуті та прийняті відповідні рішення.

Зокрема, на голосування виносились такі питання: «Про затвердження порядку денного XIІІ позачергової сесії Краснокутської селищної ради», «Про внесення змін до рішення Краснокутської селищної ради від 22.12.2020 № 65-VIII «Про бюджет Краснокутської селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами) та додатків до нього», «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Краснокутської селищної територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням Краснокутської селищної ради від 22 грудня 2020 року № 63-VIII (зі змінами)» та ряд інших питань.

Підбиваючи підсумки роботи сесії, керівник громади Ірина КАРАБУТ подякувала депутатам за плідну роботу та побажала всім присутнім міцного здоров’я.