До 9-річчя ЦНАП

6 вересня 2012 року Верховною Радою України було ухвалено Закон України «Про адміністративні послуги», який визначив правові засади реалізації прав, свобод та законних інтересів  фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг.

У червні 2013 року було створено Центр надання адміністративних послуг при Краснокутській районній державній адміністрації, в якому працювало 3 адміністратори.

У січні 2021 року в Краснокутській громаді створено відділ «Центр надання адміністративних послуг» апарату Краснокутської селищної ради, в якому працює 18 адміністраторів, 6 з яких на відділених робочих місцях.

У Центрі створені доступні і зручні умови для швидкого вирішення будь-яких проблем громадян, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя.

Згідно з переліком Центром забезпечено надання 185 адміністративних послуг через адміністраторів шляхом їх взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

До переліку включено ряд найбільш популярних серед населення адміністративних послуг, зокрема: послуги у сфері містобудування та архітектури; реєстрація підприємницької діяльності (юридичні особи та фізичні особи-підприємці); реєстрація прав на нерухоме майно; послуги у сфері земельних відносин; послуги соціального характеру; видача (переоформлення, видача дублікатів, анулювання) документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності,  запроваджено надання послуг з реєстрації/ зняття з реєстрації місця проживання особи.

Впродовж 8 місяців 2021 року до відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату  Краснокутської  селищної ради звернулось 14194 особи,  з них 948 звернень стосувалося отримання послуг, які надаються Відділом у Краснокутському районі Головного управління  Держгеокадастру у Харківській області, 1845 — сектором державної реєстрації селищної ради,  1535 — відділом земельних відносин  апарату Краснокутської селищної ради,  1466 послуг соціального характеру, 5 послуг щодо видачі паспорта прив’язки тимчасової споруди, 2385 послуг щодо реєстрації місця проживання/перебування особи та видано  6010 довідок.

За надання адміністративних послуг до бюджету селищної ради за 8 місяців  2021 року  надійшло 763211 грн.

Начальник відділу

«Центр надання адміністративних послуг»

апарату селищної ради                                                  Ірина МОЦИК