Поїздка до «Фельдман Екопарк»

Вся радість життя вміщується в усмішці дитини…

Кінець серпня  — це час, коли хочеться продовжити літо і хоча б ще кілька днів влаштувати собі відпочинок, не думати про навчання, а насолоджуватися сонечком, теплом і надзвичайно цікавими місцями. 

  За підтримки Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області для дітей, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу 31 серпня 2021 року була здійснена поїздка до мальовничого Фельдман Екопарку.

 Основною складовою Екопарку є зоопарк, який налічує близько 2000 тварин. Діти мали змогу не тільки спостерігати за тваринами, а й погодувати та погладити так звану тактильну  групу тварин.

          Найбільше дітям сподобались такі тварини: леви, ягуари, лемури, гіббони, шимпанзе, верблюди. Дітвора з захопленням спостерігали чим харчуються тварини, як контактують між собою, як реагують на відвідувачів.

          Також під час прогулянки діти мали змогу відвідати ігрову зону та поласувати солодощами.

Під час поїздки людина пізнає світ, насолоджується красою і неповторністю природи, поліпшує психологічний стан тощо. Поїздка до Фельдман Екопарку подарувала дітям приємні і незабутні враження, спогади.