У Краснокутській громаді тривають зустрічі керівництва з жителями сіл

У Краснокутській громаді тривають зустрічі керівництва з жителями сіл. Сьогодні, 20 серпня, Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ провела робочі зустрічі з місцевим населенням у Колонтаєві та Качалівці.

Під час відкритих зустрічей старости старостинських територій Леонід ГОНЧАРЕНКО та Лариса НІКОНОВА прозвітували про свою діяльність за перше півріччя та подякували за співпрацю депутатському корпусу селищної ради, ініціативним громадянам, виконавчому комітету та апарату селищної ради, а також громаді за розуміння та підтримку.

Ірина Олександрівна мала змогу безпосередньо поспілкуватися з мешканцями, почути їхні хвилювання. Зокрема, селян турбували  проблеми ремонту доріг, транспортного сполучення між населеними пунктами громади, благоустрою, вивезення сміття, кронування та видалення аварійних дерев, газопостачання, вуличного освітлення, оплати за комунальні послуги. Також піднімалися питання лікування дітей, охорони правопорядку та стану водоймищ.

Зі свого боку Ірина Олександрівна запевнила, що депутатський корпус селищної ради, її виконавчий комітет та апарат завжди будуть брати активну участь у житті усіх населених пунктів громади та сприяти забезпеченню добробуту й благоустрою селян.