Відбулося засідання чергової ХІІ сесії Краснокутської селищної ради

Сьогодні, 19 серпня 2021 року, під головуванням селищного голови Ірини КАРАБУТ відбулося засідання чергової ХІІ сесії Краснокутської селищної ради VIIІ скликання.

На пленарне засідання прибули та зареєструвалися 20 депутатів. У роботі сесії взяли участь начальники управлінь та відділів апарату селищної ради, старости старостинських територій. Всі питання порядку денного розглянуті та прийняті відповідні рішення.

Зокрема, депутатами було внесено зміни до Програми економічного і соціального розвитку Краснокутської селищної територіальної громади на 2021 рік, зміни до рішення селищної ради «Про бюджет Краснокутської селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами) , затверджено символіку (герб та прапор) Краснокутської селищної територіальної громади, Положення про звання «Почесний громадянин Краснокутської селищної територіальної громади», Положення Мирнянської філії Мурафського ліцею, Положення про виплату грошової винагороди здобувачам освіти закладів освіти селищної ради, Статут Виробничого управління житлово-комунального господарства (у новій редакції) та Статут Комунального підприємства з водопостачання та водовідведення «Джерело» (у новій редакції), земельні питання та ряд інших життєво важливих питань.

Підбиваючи підсумки роботи сесії, керівник громади Ірина КАРАБУТ подякувала депутатам за плідну роботу та побажала всім присутнім міцного здоров’я.