Привітання Краснокутського селищного голови Ірини КАРАБУТ з Днем незалежності України

ШАНОВНА ГРОМАДО!

Пишаємося, що є громадянами великої європейської держави Україна, яка засвідчила усьому світу готовність найвищою ціною боронити свободу, незалежність та демократію. Сьогодні мужність наших співвітчизників, їх велика віра у себе і працелюбність, наші жовто-блакитні стяги надихають небайдужі серця всього людства.

Схиляємо голову перед пам’яттю усіх українських воїнів-лицарів, волонтерів, мирних мешканців, які своїм життям заплатили за нашу незалежність, зупинили агресора, небезпеку тероризму та сепаратизму.

Спільними зусиллями ми досягнемо миру та злагоди у нашому спільному домі, будемо наполегливо працювати над втіленням наших прагнень та планів. У наших серцях серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Тож творімо разом нову історію єдиної, незалежної, могутньої України під знаменням рідного жовто-блакитного прапору та з Божим благословінням! З нагоди 30-ї річниці Незалежності бажаю усім міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту і нових звершень на благо рідної громади і процвітаючої України.

Слава Україні! Героям слава!

Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ