У Костянтинівці відбулися загальні збори громадян

У населених пунктах Краснокутської селищної територіальної громади наразі активно проходять загальні збори громадян. Їхня мета — проаналізувати роботу старости й голови громади, почути думки людей з тих чи інших питань, обговорити плани на майбутнє, визначитися з пріоритетними напрямками у роботі органу місцевого самоврядування.

17 серпня 2021 року відбулася зустріч у Костянтинівці. Староста Юрій КОНЮШЕНКО відзвітував про свою роботу в першому півріччі. Він повідомив про економічний та соціально-культурний розвиток своєї старостинської території.

Далі слово тримала селищний голова. Ірина Олександрівна представила інформацію про проведені заходи, виконані завдання та використані кошти селищного бюджету.

Під час своїх звернень до голови громадяни висловлювали проблемні питання. Найактуальніші — щодо водопостачання, ремонту дороги у Костянтинівці, вивезення сміття, розрахунків за газ.

Не оминули увагою і питання транспортного сполучення селища з адміністративним центром громади.

За результатами проведених зборів, частина питань, які озвучили жителі селища, взяті на контроль керівництва громади, по інших – дані доручення посадовим особам щодо їхнього вирішення.