У В’язовій відбулися загальні збори громадян

13 серпня відбулася робоча зустріч керівників Краснокутської селищної територіальної громади з жителями В’язівської старостинської території.

В обговоренні взяли участь секретар ради Валентина ОВЧАРЕНКО, перший заступник селищного голови Сергій МОЦИК, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій ЗАЄЦЬ та керуючий справами виконавчого комітету Інна ПАНЧІШНА.

У приміщенні В’язівського сільського будинку культури зібралося чимало місцевих мешканців, щоб заслухати звіт старости Ольги ГЕРМАНОВСЬКОЇ та поспілкуватися з керівниками громади про наболіле.

Звітуючи про свою роботу, Ольга Вікторівна розповіла про основні досягнення за останні півроку та акцентувала увагу на проблемних питаннях.

До обговорення долучилися і селяни. Зокрема, жителі В’язової виказали стурбованість станом доріг у громаді, проблемою вивезення сміття, транспортного сполучення між населеними пунктами нашої селищної ради й  Коломаком. Також місцевих мешканців турбували питання водопостачання, невідповідності показників у газових платіжках реальним на лічильниках, земельні питання.

Староста Ольга ГЕРМАНОВСЬКА подякувала очільникам громади за такий формат зустрічі, адже живе спілкування з населенням допомагає виявити проблеми та напрацювати спільні шляхи їхнього вирішення.